Watch 2018 FIFA World Cup qualifying live on Sportsnet

Watch matches from 2018 FIFA World Cup qualifying live on Sportsnet from October 5-10.

2018 FIFA World Cup qualifiers Broadcast Schedule
** Game times and channels subject to change.

Tuesday, October 10

• Portugal vs. Switzerland, 2:30 p.m. ET (Sportsnet ONE)
• France vs. Belarus, 2:30 p.m. ET (Sportsnet 360)
• Netherlands vs. Sweden, 2:30 p.m. ET (Sportsnet World)
• Greece vs. Gibraltar, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Estonia vs. Bosnia, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Belgium vs. Cyprus, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Latvia vs. Andorra, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Hungary vs. Faroe Islands, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Luxembourg vs. Bulgaria, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)

Thursday, October 5

• Azerbaijan vs. Czech Republic, 11:45 a.m. ET (Sportsnet ONE)
• Armenia vs. Poland, 11:45 a.m. ET (Sportsnet World)
• Northern Ireland vs. Germany, 2:30 p.m. ET (Sportsnet ONE)
• Scotland vs. Slovakia, 2:30 p.m. ET (Sportsnet 360)
• England vs. Slovenia, 2:30 p.m. ET (Sportsnet World)
• Montenegro vs. Denmark, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Romania vs. Kazakhstan, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Malta vs. Lithuania, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• San Marino vs. Norway, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)

Friday, October 6

• Georgia vs. Wales, 11:45 a.m. ET (Sportsnet World)
• Spain vs. Albania, 2:30 p.m. ET (Sportsnet ONE)
• Croatia vs. Finland, 2:30 p.m. ET (Sportsnet 360)
• Italy vs. Macedonia, 2:30 p.m. ET (Sportsnet World)
• Ireland vs. Moldova, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Austria vs. Serbia, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Liechtenstein vs. Israel, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Kosovo vs. Ukraine, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Turkey vs. Iceland, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)

Saturday, October 7

• Sweden vs. Luxembourg, 11:45 a.m. ET (Sportsnet East, Ontario, West and Pacific)
• Faroe Islands vs. Latvia, 11:45 a.m. ET (Sportsnet ONE)
• Bosnia vs. Belgium, 11:45 a.m. ET (Sportsnet World)
• Gibraltar vs. Estonia, noon ET (Sportsnet World Plus)
• Bulgaria vs. France, 2:30 p.m. ET (Sportsnet ONE)
• Belarus vs. Netherlands, 2:30 p.m. ET (Sportsnet 360)
• Andorra vs. Portgual, 2:30 p.m. ET (Sportsnet World)
• Switzerland vs. Hungary, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Cyprus vs. Greece, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)

Sunday, October 8

• Lithuania vs. England, 11:45 a.m. ET (Sportsnet East, Ontario, West and Pacific)
• Slovenia vs. Scotland, 11:45 a.m. ET (Sportsnet ONE)
• Slovakia vs. Malta, 11:45 a.m. ET (Sportsnet 360)
• Poland vs. Montenegro, 11:45 a.m. ET (Sportsnet World)
• Kazakhstan vs. Armenia, noon ET (Sportsnet World Plus)
• Denmark vs. Romania, noon ET (Sportsnet World Plus)
• Germany vs. Azerbaijan, 2:30 p.m. ET (Sportsnet East, Ontario, West and Pacific)
• Czech Republic vs. San Marino, 2:30 p.m. ET (Sportsnet ONE)
• Norway vs. Northern Ireland, 2:30 p.m. ET (Sportsnet World)

Monday, October 9

• Albania vs. Italy, 2:30 p.m. ET (Sportsnet 360)
• Wales vs. Ireland, 2:30 p.m. ET (Sportsnet World)
• Moldova vs. Austria, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Serbia vs. Georgia, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Israel vs. Spain, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Ukraine vs. Croatia, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Finland vs. Turkey, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)
• Iceland vs. Kosovo, 2:45 p.m. ET (Sportsnet World Plus)